Foran

Ošetření domácích bazénu

Nezbytné a nutné v každém případě. Ať chceme nebo nechceme, vždy je důležité dbát na čistotu vodu v našich domácích podmínkách. Voda se totiž znečišťuje vlivem počasí, nečistot, které do ní padají a tak je potřeba, abychom dbali na čistotu a optimální hodnoty vody.kid2
· Chlorové tablety do bazénu zaručí optimální hodnoty, které jsou žádoucí pro celkové udržení hygienické čistoty vody. Pomalu rozpustné tablety jsou vhodné pro každé bazénové příslušenství a do každého typu. Slouží především k pravidelnému čištění. Spolehlivě vždy zabezpečí koncentraci aktivního chloru. Hodí se dokonce i do vířivek, kde se také běžně používají.
· Tento typ je jednosložkový. Různé jsou však jeho varianty. Může se vyskytovat ve formě Maxi, které jsou pro velké a střední typy, nebo ve formě Mini pro menší typy a také vířivky.

Využijte účinnost pomalého rozpouštění

Udržení optimálních hodnot v naší bazénové vodě není jednoduché, proto i čištění se může zdát složité. K těmto použitelným tabletám je pouze nezbytné, abyste udržovali optimální hodnotu ph. Pomalu rozpustné chlorové tablety budou nejvíce účinkovat a fungovat v případě, že hodnota ph bude mezi 6,8 až 7,6. Využít se však tyto produkty dají i v mnoha jiných případech. Použití je možné ve fontánách, v bazénech, které jsou opravdu malé nebo nemají filtraci, vhodné je to také pro brouzdaliště, či jakékoliv další typy vodních zařízení.
· Vyberte si větší nebo menší balení. Skvělé je to v případech, kde není písková filtrace, zde je jejich využití opravdu účelné. Obsahují totiž pouze chlorovou složku. Vydrží 5 až 10 dní. Dávkování je vždy vyznačené na výrobku.
· Už se těšíte na léto? Vysoké letní teploty v plném proudu a my se můžeme začít koupat. Ještě se dopředu vybavit právě všemi možnými různými prostředky pro čištění, stačí k tomu běžná chemie a můžeme se vesele na své zahradě koupat a dovádět. Každý den, když je krásně nás to jistě vytáhne do našeho zahradního bazénu. bubble1