Foran

Bezdotykové líčení

V líčení, zkrášlování ženského obličeje, se stále děje něco nového. Nejnovějším hitem je bezdotykové líčení. Je známé také pod názvem airbrushing. Také považujete líčení bez dotyku rukou nebo nějakého štětečku za nesmysl? Airbrushing Vás z omylu vyvede. Jak už vyplývá z názvu, je to metoda, která využívá síly vzduchu.
–         Na obličej se nastříká make-up pomocí speciální pistole.
–         Ten vytvoří ultra jemnou mlhu.

Tato metoda není až tak úplně nová. Už několik let ji využívají stylisté a vizážisté. Už to ale není jen jejich záležitost, už si můžete pistoli pro bezdotykový make-up pořídit i Vy a provádět si ranní nástřik sama doma. Barva hned na povrchu zaschne a pokožka může volně dýchat. Není potřeba nic roztírat, a ještě dále upravovat.

Sto odstínů make-upu

Metoda airbrushing je vhodná zvláště pro ty, co mají problematickou pleť a používání stále stejného štětečku u nich může způsobit kožní problémy.
o   Další výhodou je vysoká krycí schopnost. Nalíčení vydrží bez potřeby korekce i osmnáct hodin.
o   Zanedbatelné není ani zakrytí a korekce problematických partií pleti – poradí si s kruhy pod očima, akné, pigmentovými skvrnami, starčími jizvami a dokáže zakrýt i tetování.
o   Je voděodolný a otěru odolný– nemusíte se bát vlézt, a hlavně vylézt z bazénu.

Jestliže nemůžete pro svou pleť najít u běžného make-upu vhodný barevný odstín, tady se Vám to nestane. Airbrush má neuvěřitelných sto odstínů. Je vhodný pro všechny typy a odstíny pleti a je hypoalergenní. Vzhledem k tomu, že nezatěžuje pleť, můžete ho používat denně.
–         Airbrush umožnuje i snadné nalíčení očí a obočí.
–         Stačí použít připravenou šablonu.
Základní sada osahuje kompresor, airbrush pistoli a make-up. Pořizovací cena je šest tisíc. Je to hodně nebo málo? Asi záleží na tom, kdo a jak často bude airbrush používat.