Foran

Bazénový teploměr oceníte

I když se říká, že bazén slouží především k tomu, aby nás trochu ochladil v horkém letním počasí, ne vždy jsme rádi za jeho studenou vodu, ve které nevydržíme příliš dlouho. Mnohdy však přijdeme na to, že není úplně ohřátá tak, že do něho jednoduše skočíme.
Abyste se však mohli předem přichystat na to, jaká teplota vás v něm čeká, pořiďte si teploměr do bazénu, který vám přesně napoví to, na co se máte připravit – jestli na zimu nebo na teplo.

teplomět

Nabídka teploměrů vás uchvátí

V současné době je možné vybírat opravdu ze široké nabídky. Nejčastěji se lidi rozhlíží po ponorném typu, který měří teplotu i ve spodní části bazénu. Připevnit si ho můžete snadno provázkem – třeba o bazénové schůdky nebo okraj vaší nádrže.
V popředí jsou rovněž teploměry, které volně plavou na hladině. V sortimentu nalezete hned dva, ze kterých můžete vybírat. Verze s plovákem na tablety, ve kterém se teploměr nachází, vám přinese luxus v podobě 2v1. Ovšem ani ten samostatný není k zahození, protože vám napoví, v jaké části bazénu je ta nejteplejší voda.
Všechny typy se liší svým designem, který pro některé lidi může být rozhodující při jeho koupi. Co je však mnohem důležitější je výběr materiálu, který by vám vydržel delší dobu v perfektní stavu. Zvolit si můžete plast nebo nerez a je na vás, kterému dáte přednost.

bazénový teploměr

Pro děti lákavé a hravé motivy

Je jasné, že teploměry do vody neslouží na hraní. Ovšem není zbytečné ozvláštnit hladinu vašeho bazénu tím, že na ní bude plavat teploměr se zvířecím motivem, který vaše dítě potěší. V nabídce nalezete různé hezké a dětské typy, které budou vhodné především do bazénů, ve kterých si užívají pohodu a příjemnou vodu malé děti.
A o tom, že design pro nich v tomto případě rozhoduje, se můžete přesvědčit sami tak, že pro nich bude nejen účelovým příslušenstvím, ale i zpestřením jejich koupání ve vodě.