Foran

Do nového domu vkročíte už příští měsíc

V dnešní rychlé a moderní době lidé nemají čas na spoustu věcí, touží mít vše co nejdříve a dokonalé. Naštěstí dnes již ve stavebnictví existují možnosti, jak postavit novostavbu velice rychle a ke spokojenosti klienta. Na našem trhu již nějakou dobu existují a jsou známy tyto druhy staveb.
mobilní dům

Jednou z takových možností jsou montované domky. Jednoduše si vyberete z katalogu dům, který se Vám líbí, kolik místností má mít, jak má vypadat uvnitř i z venku. Zadáte požadavek a již brzy Vám kamion přiveze hotové zdi, ve kterých je již zavedena elektroinstalace a další věci, jako okna a dveře. Jeřáb tyto díly z kamionu sundá, umístí na Vaší základovou desku a dělníci pouze takový dům smontují. Hotovo je velice rychle a máte nový dům.

Další možností, jak mít vlastní dům k nastěhování co nejdříve, aniž byste si koupili již stojící nemovitost, je pořídit si takzvaně mobilheim. Tento dům, již hotový, Vám bude přivezen na pozemek, kde si přejete, aby stál. V dnešní době jsou tyto domy již přizpůsobeny i našim zimám, jsou zateplené a mají možnosti vytápění.

Třetí možností je nechat si postavit dřevěný srubový dům, který je zhotoven velmi rychle a má dobré tepelně izolační vlastnosti. Stavba je velmi rychlá a cena není větší, než u klasické stavby.

Čtvrtou možností, jak vkročit do nového domu už příští měsíc je kontejnerová stavba. Můžete si ji nechat postavit dle své fantazie. Na pozemek Vám budou přivezeny kontejnerové boxy, které v sobě mají již elektrické i jiné rozvody a vy si jednotlivé boxy sestavíte dle svého přání v jednom, nebo i více patrech.
patrový dům s bazénem

Dnešní trh nabízí i další možnosti, jak mít postaveno nový dům během doslova pár hodin, ale ty nejsou na našem trhu moc známé. Obvykle jsou využívány v zahraničí, především v Americe. I nadále vznikají další možnosti rychlé stavby nového domu, s minimálními náklady a maximálním užitkem.