Foran

I bazénová chemie může být částečně šetrná

Zajímá vás nejen to, jak si léto užít ve vlastním bazénu, který jste si s nadšením pořídili, ale i váš zdravotní stav, kdy se chcete chránit před výskytem chemických přípravků, které voda nezbytně potřebuje? V tom případě pro vás bude jistě lákavá nabídka bezchlórové chemie https://www.chlorito.cz/bromova-chemie, díky které vaše pokožka nebude vystavena tolik dráždivým složkám, jak tomu je v případě ty chlorové.kachničky v bazénu.jpg

..1S aktivním bromem bude spokojena celá rodina

Dopřát nejen sobě, ale i vašim malým ratolestem o něco šetrnější alternativu chemie do bazénu můžete i volbou bromové, která je založena na bázi aktivního bromu. Nemějte obavy z toho, že nebude účinkovat jenom proto, že neobsahuje tolik používaný chlor.
Vaše voda může být v nádherném stavu a zdravotně nezávadná i díky tomu, že se v ní nebude nacházet chlorová složka.
Pokud se do vaší nádrže těší především vaše malé ratolesti, musíte dbát na to, aby jejich pokožka nebyla v kontaktu s chemií, která by ji mohla dráždit a uškodit jejím buňkám. Dopřejte jim proto čistou vodu, ovšem s druhem chemie, která bude pro nich vhodnější a méně náročná.

..2Nezapáchá – co víc chtít?

Bezchlórová chemie se nevyznačuje žádným nepříjemným (až odpudivým) zápachem, který mnoho lidí nemá v oblibě nebo ho jednoduše netoleruje. Jedná se o přípravek bez zápachu, který v bazénu účinkuje stejně dobře jako jiný, který naopak neposkytuje takový komfort a zapáchá po chloru.
Koupejte se bez pocitu, že vám bazénová voda může uškodit a vsaďte na druh chemie, která je oblíbená už jenom díky tomu, že nesmrdí.dítě v bazénu.jpg

..3Ve vířivce vám nabídne ještě silnější účinek

Mnoho lidí dnes vlastní nejen bazén, ale i vířivku, kterou s radostí využívá v zimě. Jestli pro ni však chcete vybrat tu nejlepší chemii, aby i voda v ní byla prvotřídní, dopřejte ji tu bezchlórovou, která v tepelně ohřáté vodě účinkuje ještě více efektivně něž v o něco chladnějším bazénu.