Foran

Kvalitní pohon pro pevné i nafukovací čluny

Rozhodli jste se, že zahodíte pádla a pořídíte si nějaký lodní motor? Bylo by zajímavé skončit s pádlováním a přesedlat na pohonnou jednotku. Přece jenom sil nemusí být nekonečno, kdežto motor bude výkon poskytovat tak dlouho, dokud v něm bude palivo. Navíc sortiment lodních motorů je v současné době také rozsáhlý, že vybrat si v něm je nadmíru jednoduché.

lodní motor

Nemějte obavy ze změny

Pro někoho může být změna opravdu velká. Přece jenom nafukovací člun může sloužit nejenom pro rodinné aktivity na vodních plochách, ale také pro agresivní sjíždění řeky a podobně. Když však na nafukovací člun připojíte přídavný motor, stane se ze sportovního vybavení plnohodnotný dopravní prostředek. Z toho navíc nemusíte mít jakoukoliv obavu, neboť bude vždy fungovat přesně tak, jak si představujete.

motor

Proč si pořídit pohonnou jednotku?

  • Z jízdy po vodě se stane něco nového a lepšího
  • Ušetříte své svaly a síly z pádlování
  • Budete moci člun využívat jiným způsobem

Je to zkrátka věc, které se není třeba obávat. Ano, investice to nějaká bude, ale za to pohodlí a zábavu to bude rozhodně stát. O to více, když se rozhodnete pořídit si agregát z důvodu nějaké konkrétní činnosti. Nahlédněte do sortimentu pohonných jednotek a vyberte si tam. Najdete tam totiž jak menší, tak skutečně velké a výkonné agregáty pro vaše popojíždění po vodní hladině.

Pro spokojenost i těch náročnějších

Díky tomu, že máte možnost vybírat ze sortimentu světových značek, nemusíte mít ani nejmenší obavu o to, že byste nebyli spokojeni s kvalitou. Naopak, kvalita je vždy zaručena, jediné, na co byste měli myslet, je vybrat správný typ, který by mohl váš člun nebo loď vhodně doplnit. Agregátem od značky Suzuki nebo jinou značkou chybu neuděláte, a tak myslete na možnosti výběru a zvolte pohon, který vám bude dělat radost a bude sloužit tak, jak by měl.