Foran

Instalatérská firma pracuje i v rámci havarijních služeb

Lidský život by byl nesmírně nudný, kdybychom existovali jen sami pro sebe a s nikým se nestýkali. Lidé mají cílenou potřebu s někým být, s někým si vyměňovat své názory, sdílet své soukromí a třeba se i milovat. Je tedy naprosto přirozené, že si domů zveme návštěvy, chystáme pro ně občerstvení a zábavný program na celé odpoledne či večer. Zejména v době oslav narozenin se něco podobného hodí a v takové chvíli je nám lépe, než kdykoli předtím.

vodovodní baterie

Představa, že za pár minut k vám dorazí přátelé, které jste delší dobu neviděli, je velmi lákavá, a tak se jistě těšíte, jenže jak to tak občas bývá, v neočekávanou chvíli se něco doma pokazí. Dojde k výpadku elektrického proudu anebo vám doma praskne voda ve zdi.

Havarijní stavy na rozvodech vody a odpadech nejsou ničím neobvyklým, ale i přesto se najde mnoho lidí, kteří začnou v takovém okamžiku zmatkovat a propadnou panice. Mnohem lepší nápad, než šílet a pobíhat zmateně kolem, je mít uložený kontakt na instalatérskou firmu a co nejdříve zvednout telefon a o vzniklé situaci se pobavit. Instalatéři vyhodnotí problém a v naléhavých případech dorazí obvykle do jedné hodiny na místo a začnou havárii ihned řešit.

Kdy je žádoucí volat instalatéry v rámci havarijních služeb https://www.kanalizace-instalateri.cz/ a příliš dlouho neváhat?

instalatérské rozvody

Únik vody – unikající voda z potrubí či armatur je vždy vážným důvodem a klidně volejte i o víkendu nebo v nočních hodinách.

Zanesený odpad a kanalizace – ucpal se vám odpad v kuchyni, v koupelně nebo dokonce na toaletě? Může to souviset i s neprůchodnou kanalizací a tehdy je opět důvod instalatéry volat kdykoli, bez ohledu na pracovní dobu nebo den v týdnu.

Topení – jakýkoli defekt na topné soustavě v zimním období je opět důvodem, proč volat instalatéry třeba i o půlnoci.

Plynové spotřebiče a rozvody – problém s plynovým kotlem jsme zde již zmínili v rámci vytápění, ale může se stát, že v bytě nebo v domě začne unikat zemní plyn. Tehdy volejte instalatéra okamžitě, a to i v situaci, že se nejedná o váš dům.