Foran

Oblékněte své stěny do barev a vypínače spolu s nimi

Máte rádi barvy? Pak je do svého života pusťte naplno – už se totiž nemusíte vůbec ničím omezovat. Dokonce i dříve fádní zářivě bílé vypínače dnes mohou být barevné. A to je přece revoluční změna, která něco znamená!
Ano, je to tak, a pokud jste tuto novinku ještě nezachytili, tak byste ji co nejdříve měli vyzkoušet v praxi. Možná i vy patříte k těm, kterým barevné stěny místností hyzdí nevzhledné bílé zásuvky a vypínače. Tak už tomu nyní být nemusí. Stačí je vyměnit. Poprvé se vším všudy, a kdykoli jindy poté už jen velmi jednoduše a bez pomoci elektrikáře.stropní skleněná lampa
Jistě vás zajímá, kde tak dokonalé vypínače seženete? Pak byste měli vědět, že se jedná o produkty výrobce Schneider electric z výrobní řady unica. Právě v ní najdete designově vyladěnou elektroniku, která je nejen velmi kvalitní, ale navíc ještě pěkná na pohled. Konečně se tedy na trhu objevil výrobce, který myslí nejen na funkci, ale také na estetické hledisko věci. A něco takového zde dlouho chybělo.
Pakliže vám záleží na tom, aby vaše domácnost byla vyladěná do toho posledního detailu, anebo v ní minimálně nebylo nic, co by příjemný dojem z vašeho interiéru vyloženě rušilo, pak se poohlédněte po výrobcích z řady unica, na příklad unica colors Lightpark anebo unica plus. Obě dvě výrobní řady vám nabízejí možnost získat barevné vypínače a zásuvky za vstřícnou cenu. Tyto produkty budou mít vždy přesně takovou barvu rámečku, o jakou stojíte. Dokonce si můžete vybrat i ten správný odstín pro ještě lepší ladění.prázdný rám na šedé stěně
Jaký je mezi nimi rozdíl? Zatímco řada unica plus máte barevný celý velký krycí rámeček, tak řada colors má krycí rámeček bílý anebo krémový a barevný je pouze vnitřní dekorativní rámeček. Záleží tedy jen na vás, zda chcete své zásuvky a spotřebiče kompletně převléknout do barev, anebo je pouze jemně vyladit. V každém případě to bude krok k lepšímu.