Foran

Parádní zábava, která neomrzí


Přemýšlíte, jak si zpestřit víkendové odpoledne? Kam vyrazit za zábavou, která vás bude skutečně bavit? Chcete zapomenout na starosti všedních dní? V tom případě vyzkoušejte laser game. Tato laserová střílečka totiž stojí za to a rozhodně se při ní nudit nebudete.

Aztec (10)

Máte na výběr široké spektrum možností – jedenáct typů her a dvě herní arény, což vám dává neomezené možnosti zábavy, ať už se řadíte mezi začátečníky nebo pokročilé. A rozhodně neplatí, že se jedná o zábavu pouze pro kluky. Laserovou střílečku si parádně užijí všechny věkové kategorie bez ohledu na pohlaví. I ženy tato zábava rozhodně nadchne. Do laserové arény tak můžete vyrazit s přáteli stejně tak jako s vaší rodinou.

K tomu, abyste si mohli hru naplno užít, nepotřebujete žádné speciální schopnosti ani dovednosti. Dobrá fyzická kondice se jistě hodí, stejně tak jako postřeh a rychlá reakce, nicméně rozhodně nejsou podmínkou dobré zábavy, tu si užijete v každém případě. A pokud se vaše družstvo skládá ze začátečníků i pokročilých, tak není nic snazšího než si zvolit takový herní mód, který vyrovná vaše síly.
Laserová hra je naprosto neškodná zábava. Budete mít na sobě speciální vesty se senzory, které zaznamenají zásah vašich protivníků, ale rozhodně se nemusíte bát, že by se vám při hře něco stalo. Žádné zranění nehrozí, zásah herní laserovou pistolí je naprosto neškodný a bezpečný.

Jak se zapojit do hry?

To nejlepší, co můžete v tomto směru udělat, je rezervovat si svůj termín dopředu na webových stránkách společnosti. Budete tak mít jistotu, že se na vás dostane řada a nebudete muset dlouho čekat. Zážitek ze hry můžete zároveň i darovat anebo si vyřídit věrnostní kartu – čím častěji budete hrát, tím bude vaše cena lepší.

skupina

Jak se dostanete na místo?

Můžete pohodlně zaparkovat přímo v areálu provozovatele hry nebo na parkovišti blízkého nákupního centra. Na místo se snadno dostanete i s pomocí několika linek hromadné dopravy.