Foran

Propagace na internetu – jde to levně?

Jste v situaci, kdy máte produkt nebo službu, jste si na tisíce procent jistí, že to je to, co tenhle svět potřebuje, ale nevíte jak na to? Nechce se vám platit drahý marketing, nemáte extra peníze navíc, abyste si natočili krátký klip ani nejste kamarád s žádným studiem, které by vám propagaci zaručilo?
 google plus
Tak to vůbec nevadí! Internet, to se rovná neomezený počet možností a pokud doopravdy máte co nabídnout, vůbec se nebojte a zkuste to vypustit do světa!
 
A)      Homine homini lupus est? VŮBEC
Jestli nevěříte v lidi, tak to okamžitě obraťte, protože člověk, to je dneska hnací síla. Nabídněte produkt, který zaujme a funguje, a nechte lidi, ať to sdílejí a řeknou svému okolí! Zkuste využít také sociální sítě, tlačítko sdílet má dnes neomezenou moc, a navíc za malé poplatky některé sociální sítě nabízejí i reklamu v podobě navrhovaných příspěvků a stránek. Není to žádná závratná částka a zapůsobíte tam, kde lidi tráví většinu svého času! Doba televize pomalu skomírá!
 
B)      Videa, to je zázrak
Určitě znáte youtube? Tak to vám vůbec nemusíme nic vysvětlovat, zkrátka sedněte k počítači, najděte si nějaké tvořivé lidi, kteří ani nebudou propagovat za peníze, ale poukázku či produkt zdarma a oslovíte rázem několik tisíc lidí. Samozřejmě si musíte vyhlédnout ty méně úspěšné, ti budou rádi za žvýkačky.
 digitální marketing
 
Zkrátka využijte sílu internetu naplno a lidi se toho rádi chytnou, někteří možná i odvedou práci za vás, stačí je jen přesvědčit, že váš produkt je to pravé ořechové. Ani reklama na internetu obecně není vůbec drahá, není zde potřeba letáčků, tedy papíru a tiskovin, není třeba žádné extra úsilí a v dnešní době už vůbec ne špičková kamera – stačí lepší mobil, který má skoro každý a je to.
Dneska se propaguje hlavně touto formou a kdo tak nečiní, tak to, aby začal! Taky je pravda, že ne všechno má takový potenciál, jak si daný člověk myslí. To je druhá věc.