Foran

Sedací soupravy

Téma rozkládací sedací soupravy je opravdu rozsáhlé a obšírné. Tyto produkty totiž mohou mít mnoho různých variant. My se tedy postupně zaměříme na to, čím se vyznačují, ale posoudíme třeba také to, z jakého úhlu pohledu si máme sedačku do svého obývacího pokoje vybírat.

gauče

Kritéria, podle kterých budeme vybírat

1. Prvním údajem, který by nás měl zajímat, je velikost. Každý si sedačku vybírá podle velikosti dané místnosti. Pokud máte menší prostor, jistě se nebudete dívat po velkých a objemných produktech, které by Vám doma zabraly celé místo, budete tedy volit takový typ, který velikostně vyhovuje požadavkům dané místnosti. Ať už větší nebo menší, je pořád mnoho možností na výběr. Existují tvary do L – velice známé a také líbivé, které se hodí do každé místnosti. Navíc s tímto typem skvěle vyplníte jeden roh místnosti, ale můžete jej také postavit rovnou doprostřed. Podobné jsou tvary U, které se spíše hodí do větších místností, protože tyto produkty jsou samozřejmě o něco větší a zabírají více místa.

2. Dalším kritériem, kromě velikosti a stylu provedení, bude materiál. Mezi luxusními se nachází kožené sedací soupravy. Některé druhy se vyrábí z eko kůže, což není pro přírodu vůbec náročné ani nežádoucí. Mezi moderní patří například šenil. Na výběr je však také z látkového potahu, který je pro mnohé z nás klasičtější a proto jej neustále přednostně preferujeme. Zkusit můžete úplně novou modernu, nebo jít do pěkného a útulného klasičtějšího stylu. Výběr záleží jenom na Vás.

3. Samozřejmostí je posuzování dle ceny. Částku samozřejmě hned vidíte nebo si ji můžete nastavit pomocí filtru. Existují samozřejmě produkty dražší, ale také velice levné, které se pro Vás snažíme ještě zvýhodnit formou nějaké slevové akce.

rozkládací gauč

4. Poslední je praktická stránka celého produktu. Rozkládací typy jsou proslulé tím, že se dají prakticky a snadno rozložit. Díky tomu vytvoříte během pár sekund náhradní lůžko na přespání pro své známé nebo přátele. Večer se často protáhne, něco se popije a kdo by jezdil domů, když přece můžete využít tak sympatické lůžko na spaní. Naprosto ideální pro nečekané návštěvy. Ovšem není nad to, když jste sami doma nebo s partnerem a chcete si udělat opravdu pohodlí a roztáhnete si sedačku a můžete ležet a třeba se pohodlně dívat na film.