Foran

Svět stylových ponožek je tu pro vás

Klasické šedé ponožky nechte uložené ve skříni
Módní ponožky už dávno nemusejí být pouze černé, šedé, nebo tmavě modré. Pokud byste rádi vyzkoušeli něco modernějšího, nevěste hlavu, svou oblíbenou šedou nemusíte opouštět. Ponožky totiž už dávno nejsou vnímané jen jako obyčejný a nedůležitý kousek outfitu. Postupem doby povýšily na trendy záležitost, kterou teď můžete koupit nejen v různých barvách, ale i potiscích a délkách. Takže obyčejné a nudné dlouhé šedé ponožky už jsou minulostí.

modni ponozky
Stylové módní ponožky
Nechte se rozmazlovat originálními potisky a atypickými motivy. Udělejte si radost a rozšiřte svou sbírku ponožek i o další modely a především o další barvy. Barevné, vzorované a bohatě zdobené ponožky vám nabídnou zpestření a hezké oživení vašeho outfitu. Jistě uvítáte i modely, které zdobí aplikace umělých perel, což je aktuálně velice trendy. Možností je opravdu mnoho.

Klasické i nízké ponožky
Jistě vás potěší perfektní zpracování, kvalitní materiál a několik délek, ze kterých můžete vybírat. Kromě klasické délky si můžete pořídit třeba nízké kotníčkové ponožky vhodné do sportovních tenisek, nebo takové, které jsou v obuvi téměř neznatelné a jsou ideální třeba do pohodlných espadrilek, do oblíbených slip-on, nebo dívčích a dámských balerín. Módní ponožky jsou pohodlné, krásně příjemné na nošení, netlačí, nekloužou z paty a dobře drží na svém místě.

modni damske ponozky
Ukažte, že se v módě vyznáte
Pravdou je, že dnes už se pohled na ponožky změnil. Už nejsou něco, za co byste se měli stydět a co by nemělo být vidět. Právě naopak. Své nové ponožky hrdě vystavte na odiv. Ukažte, že se v módě vyznáte a víte, co se nosí a co je trendy. Barevné ponožky jsou přímo předurčené k nápaditým outfitům, ze kterých je zřejmé, že konkrétní model ponožek nebyl omyl, ale rafinovaný záměr.

Kvalita a pohodlí
Ponožky jsou ideální ze stoprocentní bavlny, nebo z bambusu s příměsí elastanu pro dobrou pružnost. Vybrané modely vám nabídnou obsah bakteriostatického vlákna, které má i protizápachovou funkci, nebo speciální „air zóny“, které se postarají o celodenní prodyšnost a pocit příjemného komfortu uvnitř obuvi. Záleží tedy pouze na vás a vašich preferencích.