Foran

Svoboda – co pro muže znamená?

Být nesvázaný, svobodný a „létat si jako pták“. To muži opravdu chtějí. Poslouchat doma bez přestávky nějaké poroučení a nechat se zaúkolovat ženou, je opravdu něco, od čeho se co nejvíc chtějí držet zpátky. Co tedy, pro muže takový svobodný život znamená? A jak ho prožívá?
jízda na motorce

1.      Být pánem svého časuNa první příčce, se nenachází nic jiného, než svoboda času. Muži rádi chodí kam chtějí a řídí si život, svým tempem. Nemají rádi zdlouhavé vyřizování, nebo neočekávané zastavení v nějakém obchodě. Ženy jich netahají „po potulkách“ a to, jim vyhovuje!

2.      Aktivity– Spousta svobodných mužů, má nespočetné množství koníčků a zájmů. Tvoří 80% jejich času, kterého využívají a nic, se jim na tom měnit nechce. Ženy po nich totiž často chtějí, aby více času trávili s nimi, než na tenise, v posilovně, nebo na závodech. Ve vztahu, se z jejích aktivit stane pouhých 10%, který stejně, dřív nebo později, zmizne na nulu.
protažení na pláži
3.      KamarádiNo která žena, minimálně jednou neměla poznámky, k trávení času s jeho kamarády. Kárat ho za to, že ho kazí a mají na něho špatný vliv, žádný muž trpět nebude. Raději, si bude sám řídit život a stýkat se s kým chce, bez ohledu na to, jestli jsou kamarádi v pohodě, nebo ne. Vybírat mu přátele, je hřích!

4.      Peníze– Ano, už i ženy, si je dovedou sami vydělat. A dávno není povinností muže, vše platit. Ale ten muž, co už někdy vztahem prošel, dobře ví, že se peníze jenom sypou. Natož, když je sám, má je jen pro sebe a může si je utrácet, za co chce, bez ohledu na to, jestli by se to nějaké ženě zamlouvalo. Muži si chtějí peníze užít taky, a třeba je i utrácet za blbosti, no a co!

5.      Seznamování/flirt– Muž, má v sobě přirozený pud lovit. Už to nejsou žádný mamuti, co má potřebu hledat, ale jsou to půvabné a přitažlivé ženy. A touží je poznat a flirtovat s nimi. Je to mužské a patří to k nim. Dřív nebo později, by jim to ve vztahu scházelo, i když to nahlas nikdo z nich neřekne.

6.      Ticho doma– Proč mají ženy nutkání, pořád něco rozebírat a nadávat muži, za maličkosti? Svobodný muž ví, že i po náročném dnu, ho doma čeká ticho a klid. Pro každého z nich, je to vážně k nezaplacení!
letící pták
7.      Žádná taxislužba– Muž, využívá auto a jeho řízení, pro vlastní potřeby. Kdežto žena, pořád někam chce odvést, někam jít, něco zařídit, koupit, vyzvednout. Muži nechtějí dělat taxikáře, mají přece i svůj život. A za svobodna si ho přejí, pořádně užívat!