Foran

Váš zcela nový domov bez starostí

Nechejte si postavit dům přímo na míru. Jak to udělat, aniž byste museli cokoliv zařizovat a vyřizovat potřebná povolení či nemuseli na stavbu vůbec šáhnout? K tomu všemu, aby vás to vyšlo na malé peníze, oproti normální stavbě a také v tomto domě mohli bydlet celoročně? Odpověď je na dosah: https://www.lavarohouse.cz/.

Čisto a útulno

Malé domy jsou pověstné tím, že dobře vypadají, jsou sice skromnější, ale o to méně ženy musejí uklízet, takže budou mít více času pro rodinu, nebo pro vás, svého manžela či partnera, aby se vám mohly naplno věnovat. Jsou to domy, které máte ve svém vlastnictví na svém pozemku. Nemusíte nic stavět, ani požadovat zbytečné oprávnění a rok se hádat s úřady, jestli vám nějaké povolení dají, či zjišťovat, jestli na to vlastně máte vůbec nějaké peníze, jak to budete financovat a podobně.
Náš dům vám klidně financovat pomůžeme, vyřídíme všechno potřebné a můžete splácet jako běžnou půjčku.

Hledáte dům pro rekreaci?

Některé domy máme skladem, takže si můžete přijet hned pro svůj nový příbytek. Stačí se podívat u nás na pár typů, či si jednoduše zařídit dům podle svých představ zcela nový.
– využijte nabídku menších a skladnější příbytků, které jsou vhodné jako zahradní domky, nebo jako chatky na vaše pozemky, kam jezdíte rádi za odpočinkem.
– tyto prostředky se také dají využít jako volnočasové aktivity. Pokud toužíte po obydlí, které vám bude skýtat jenom střechu nad hlavou u vašeho soukromého rybníka či jezírka.
– můžete tato obydlí využít jako pracovny nebo zde pořádat pracovní schůzky či meetingy. Hodí se jako nezávislá kancelář nebo jako přechodné středisko na pracovní pobyt.
– vymyslete další způsoby, které vás budou bavit. Naše domy máme ve skaldových zásobách, ale také si můžete pořídit zcela nové formou vašeho vlastního navrhnutí.