Foran

Zlaté sedací vaky Duo se velmi dobře prodávají

Sedací vaky Duo zlaté Beanbag patří k nejprodávanějším ve své kategorii. Dalo by se říci, že jde o výrobky s velmi dobrým poměrem ceny a výkonu. Již samotný název napovídá, že se na ně mohou pohodlně posadit dvě osoby vedle sebe, což je ideální například pro milenecké páry, pro rodiny s malými dětmi, zkrátka pro každého, kdo se chce s někým sdílet v těsné blízkosti.

kočka na vaku

Výhodou je velká velikost

Podstatné jsou především jejich rozměry, sedacím vakům je totiž častokrát vytýkáno, že jsou velmi malé a vhodné pouze pro sezení, kde ztrácí původní myšlenka důkladného pohodlí svůj původní význam. To se ovšem netýká těchto typů, šíře 140 cm a délka 180 cm jsou dostatečné pro pohodlí při čtení knih, sledování televize a dokonce i při práci na počítači, pokud je umístěn na konferenčním stolku.

Vak je polohovatelný

Vak má k dispozici po stranách dva popruhy, s nimiž jej napolohujete podle potřeby a zvolíte buď polohu těla vleže, anebo vsedě, nebo něco mezi tím. Vnitřní výplň z polystyrenových kuliček (kterou je možné časem vyměnit) se postará o dokonalé pohodlí, jaké nelze očekávat od klasických molitanových sedáků křesel a sedacích souprav.

fialový vak

Doporučí vám jej i lékaři

Víte, že čím kvalitnější posezení, tím lepší imunita? Zdánlivě tyto dva aspekty spolu nesouvisí, ovšem ve skutečnosti má dostatečný prostor pro regeneraci buněk na imunitní systém značný vliv. Stejně jako důkladný spánek, tak i relax ve volných chvílích posiluje tělo a to pak lépe odolává různým virovým infekcím, což je v dnešní době velmi aktuální téma.

Rozhoduje i barva

Sedací vaky Duo se vyrábí s nylonovým potahem, který je velmi odolný vůči mechanickému poškození, a zároveň je možné tkaninu vyrobit v různých pastelových barvách. Barvy mají v našem životě rovněž pozitivní vliv na imunitu, dejte přednost té, která vás osloví nejvíce, ať už se jedná o barvy studené (tyrkysovou, modrou, zelenou, fialovou), či teplé odstíny červené, žluté, růžové a bordó.