Foran

Elektrické vozíky

Bohužel někteří z nás mají problémy s pohyblivostí, a proto si nemůžou vyjít třeba jen tak na procházku. Naštěstí díky elektrickým vozíkům můžeme kamkoliv.

Elektrické vozíky

Nákup

Špatná pohyblivost se může objevit až ve stáří, protože naše tělo toho za svůj život udělalo už spoustu. Díky tomuto zdravotnímu problému se po vlastních nohách nemůžete pohybovat vůbec či jen omezeně. Abyste se mohli třeba zajet podívat na své oblíbené místo, tak se nemusíte vůbec namáhat, protože tu máme elektrické vozíky, jenž značně usnadní život.

pacient na vozíku

Ovšem nejsou jenom pro dospělé, protože je i spousta druhů těchto vozíčků, jenž můžou využívat děti. Mají spousty funkcí, takže se budete moci přepravovat naprosto komfortně a bez problémů. Spousta věcí se dá nastavit, a proto budete sedět v té nejpohodlnější poloze. Skutečně se je vyplatí pořídit, protože od těch klasických nejsou zas tolik drahé. Při výběru je dobré se řídit několika parametry. Většinou se zaměřte na elektromotor a rozměry, přičemž zde pozorujeme dva typy. První je do interiéru a ten druhý uplatníme v exteriéru.

Baterie

Díky baterii fungují naprosto všechny elektrické vozíky a skútry, protože poskytují potřebnou energii pro fungování elektrického motoru. Je to tak, protože jistě nechcete třeba doma za vozíkem tahat několikametrové kabely, které by přiváděli elektrický proud do vozíku. Většinou se doporučuje mít v záloze ještě jednu baterii, abyste v případě potřeby mohli vozík používat a mezitím tu záložní dobýt. Na dnešním trhu se nachází spousta baterií do invalidních vozíkůVozikyprozivot.cz, a proto nebude žádný problém si vybrat tu správnou.

nabíjecí paterie

Základem jsou olověné baterie, jenž lákají svou nízkou cenu a při dobré péči vydrží až 7 let. Hned za nimi stojí Li-lon technologie, které vyniká výdrží i po spoustě nabití. A nyní se dostáváme na opravdový vrchol, na kterém stojí RELiON výrobky. Do nich se rozhodně vyplatí investovat, protože vydrží mnohonásobně déle, a navíc předčí levnější modely i co se týče maximální kapacity.