Foran

Fólie na skla auta

Řada výhod

Na skla automobilů se často používají různé fólie, protože díky nim můžeme dosáhnout příznivých vlastností. Jako první se tu řeší UV záření, protože to nám vnitřek auta dost vyhřívá, přičemž v takovém autě na přímém Slunci je opravdu k nevydržení. Jakmile si spustíme za jízdy okýnka a následně zapneme klimatizaci, tak je nám již dobře, ovšem je zbytečné, když se nám auto na Slunci zbytečně peče.

osobní vůz

Proto si můžeme nechat na auto dát zatmavovací fólie, které zachytí většinu tohoto UV záření a rozdíl jde opravdu poznat. Jak jsou na tom se zákonem? Když si je necháme udělat u profesionálů, tak se rozhodně nemáme čeho bát. Na přední sklo se sahat nesmí, u předních okýnek musíme mít propustnost světla větší než 70 % a u zadního okna je potřeba, aby fólie nezakrývala brzdové světlo. Zároveň je potřeba, aby Vám firma na sklo označení a zavedla si záznam. Takže na zadní boční dveře a kufr si můžeme dát jakékoliv schválené fólie.

Profesionální aplikace

Zároveň získáme větší soukromí, protože nejde moc vidět do zadní části vozu a na plato v zavazadlovém prostoru. Proto někomu tato vlastnost vyhovuje. Jestliže jste někdy zkoušeli fólii aplikovat, tak víte, že to není žádná sranda. Dá se to zvládnout, ovšem je potřeba jisté vybavení, dobré očištění a největší šikovnost je potřeba při ořezání a samotném lepení, přičemž nemusí se nám to povést.

zatmavené fólie

Abyste tedy měli jistotu, že fólie budou vypadat a fungovat skvěle, tak o autofolie na okna se nám postará profesionální firma. Zde stačí auto přistavit domluvit se na tom, jakou fólii a s jakou propustností chcete a oni se už o vše postarají. Výběr mají skutečně široký, a proto je na Vás, který typ si vyberete. Rádi Vám poradí, přičemž každá fólie má jistě vlastnosti a životnost, na což bychom měli pamatovat. Většinou je opravdu dlouhá, takže je to dlouhodobá investice, která se nám začne okamžitě vyplácet.