Foran

Jak se připravit na erotickou masáž

Hlavně po psychické stránce

Připravit své tělo na erotickou masáž v Praze Matahari salon je celkem snadné, stačí dodržet základní hygienické návyky a v zásadě nepotřebujete nic dalšího přidávat. Samozřejmě byste se měli vyhnout alkoholu, aromatickým potravinám, klasickým cigaretám, drogám a dalším látkám, které znepříjemní pobyt nejen vám, ale i masérce.

dívka v posteli

Doporučit vám můžeme holení ochlupení na celém těle, zvláště pokud je více výrazné, protože jednak to bude lépe vypadat, a pak si více užijete masérčiných doteků.

Obtížnější to bývá vždy s psychikou.

Ostych – když vcházíte do masérského salónu poprvé, obvykle jste tak trochu zaražení a nevíte, co vás čeká. Snažte se počáteční ostych překonat, možná vám pomůže vědomí, že masérka zas nezná vás, a že je také svým způsobem tak trochu ostýchavá vůči vám. Představujte si, že se znáte dlouhá léta, že je to vaše nejlepší přítelkyně, a že jí zkrátka jdete svěřit do péče své tělo. Čím více se uvolníte, https://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty/dle-kategorii/tablety/112-uvolneni-napjate-tetivy tím větší lásku a srdce bude masérka do své práce vkládat.

polonahá dívka

Otevřenost je velkým plus – před příchodem do salónu vytváříte z domova přes Internet objednávku služeb a už tehdy byste měli mít jasno, čemu dáte přednost. Nemějte obavy se masérkám pak svěřit, co vás uspokojuje a vzrušuje, jaké části těla upřednostňujete pro masérský úkon, a také jak dlouho si přejete s masérkou sdílet intimní okamžiky. Velmi důležité je vědomí, že můžete být zcela bez obav, pokud vás vzrušuje třeba masáž prostaty, anebo obdivujete doteky a pohled na bosá chodidla, což nejsou tak obvyklé sexuální praktiky v běžném partnerském soužití.

Ohleduplnost a empatie je namístě – projevy nadřazenosti, vychloubání, zesměšňování a degradování masérky na otrokyni si rozhodně odpusťte, leda že byste se na tomto plánu jisté „divadelní role“ domluvili v rámci terapie a bylo to jen hrané, ale obecně je vždy výhodnější tyto negativní vlastnosti hodit za hlavu, být upřímní a sebevědomí. Když bude ohleduplní a empatičtí k masérce, bude ona s velkou pravděpodobností tyto vlastnosti projevovat i vůči vám.