Foran

Jak využít volný čas a odreagovat se

Využít volný čas můžete využít jakkoliv. Níže je uvedeno pár různých způsobů, jak se odreagovat.

Sport – Vyrazit do plaveckého bazénu a zaplavat si teď v zimě není problém. Koupaliště jsou totiž uzavřená a venkovní koupání ani není možné kvůli nízkým teplotám. Jedině otužilci se vydávají do řek a rybníků. To si můžete také zkusit. Dále když to počasí dovolí, tak se můžete jet projet na kole. Tento rok nejsou teploty nijak nízké a občas je to venku jak na jaře.
káva na časopise

Procházka – Protáhnete si tělo, pročistíte mysl, a ještě uděláte něco pro svoje tělo. Výborné 3v1. Nemusíte se vydávat na procházku jen samostatně. Můžete vytáhnout kamarádku/kamaráda a zároveň si u toho popovídat.

Čtení – Díky němu si můžete zdokonalit a doplnit slovní zásobu. Dozvědět a naučit se nové věci. Přečíst si něco nového. Můžete číst časopisy, knihy, noviny. Cokoliv, co budete chtít a máte po ruce.

Péče o domácí mazlíčky – Domácí mazlíčci uklidňují. Můžete je vykoupat, vyčesat, vyčistit jejich pelíšky, dát jim krmivo, hrát si s nimi nebo se s nimi pouze pomazlit.
četba z ebooku

Sledování filmů a seriálů – U tohoto dnes lidé nejčastěji relaxují. Sledují jejich oblíbené filmy, které viděli už několikrát. Případně sledují jeden díl seriálu za druhým. Náš tip na dobré seriály: The Walking dead, The Vampire Diaries, How I met your mother, Dva a půl chlapa, Top Gear. Z tohoto krátkého seznamu si vyberou ženy i muži.

Schůzka s kamarádem/kamarádkou – Není nic příjemnějšího než strávit nějakou dobu popovídáním s přítelem. Dozvíte se nějaké novinky a strávíte nějakou dobu s někým jiným. Navíc se můžete sejít na místě, které jste ještě nenavštívili.

Vzdělávání se – Chcete se už nějakou tu dobu naučit nový cizí jazyk? Právě máte tu možnost! Přihlaste se na jazykový kurz. Naučte se všechno, co Vás zajímá. Vyhledávejte si informace na internetu a v knihách. Pokud nemáte vysokou školu, můžete zkusit dálkově studovat. Pokud se Vám studium nepodaří dotáhnout k titulu, tak nevadí. Získáte alespoň nějaké nové vědomosti a zkušenosti.