Foran

Skvělé BIO sirupy? Jedině od nás.

Se zázvorem jsme se setkali asi všichni. Do povědomí široké veřejnosti se dostal zejména díky svým blahodárným účinkům na naše zdraví. Všichni víme, že je to skvělý lék na nachlazení nebo na chřipku. A navíc skvěle chutná. Je to zdroj vitamínů, a díky jeho skvělé chuti se z něj vyrábí mnoho různých pochutin – od bonbónů až po sirupy. Sirupy pijeme po celý rok, ale jejich reputaci tak trochu kazí hromady zbytečně přidávaných cukrů. Proto jsme do nabídky zařadili zázvorový sirup bez cukru Eshop.koldokol.

zázvorový čaj

Jak jeho název napovídá, zbytečné cukry v něm nenajdete. Je složený pouze ze zázvoru a citronové a jablečné šťávy. Nic víc.

Jaké jsou benefity zázvoru pro naše zdraví?
Závor napomáhá trávení, pokud tedy míváte potíže s trávením, zařaďte do jídelníčku občas nějaký ten zázvor.
Má protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti. Pomáhá ničit příznaky respiračních onemocnění – mějte ho v zimě vždy v zásobě, pomůže vám se uzdravit.
Pozor – nemůžete se zázvorem cpát neomezeně, je třeba jej dávkovat s mírou, protože může mít řadu vedlejších účinků.

Protože je zázvor velmi oblíbený, používá se nejen jako lék, ale i jako dochucovalo při přípravě pokrmů. Vyzkoušejte přidat sirup třeba do citronového koláče, uvidíte, že tím získáte neobvyklou chuť.

Náš BIO sirup ze zázvoru můžete pít normálně ředěný s vodou nebo si jej můžete přilít do čaje. Nezklame vás ani jedna varianta. Vyrábíte si doma koktejly? Určitě najdete nějaký ten recept, kam se přidává právě zázvorový sirup. Proč nepoužít ten náš BIO?
Pokud sirup otevřete, raději ho uchovávejte v lednici. BIO výrobky podléhají zkáze častěji.

kořen zázvoru

K dostání je u nás o obsahu 250 a 500 ml.
Podnikáte? Nebo chcete sirupem pohostit i svou rodinu? Můžete si koupit sirup o váze tří kilo, který vám vydrží možná i přes celou zimu. Musíte ho dávkovat opravdu opatrně, při požití většího množství vás může minimálně pálit pusa. 🙂