Foran

Stala se vám autonehoda? Pomůžeme vám získat vyšší možné odškodnění!

Určitě znáte staré české přísloví, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech a to se, bohužel v mnoha případech, stále potvrzuje.

Ale i v neštěstí můžeme mít „štěstí“ v podobě odškodnění po autonehodě. Jestliže se vám stane dopravní nehoda, kterou jste nezavinili a nejste tedy sto procentním viníkem nehody, pak při újmě na zdraví po dopravní nehodě máte nárok na náhradu škody, a to nejen jako řidič, ale také i v případě, že jste se „připletli“ k nehodě, ani nevíte jak. Můžete být cyklista, chodec, motocyklista nebo také účastník hromadné dopravy.

Téměř každý z nás má sjednanou určitou pojistnou smlouvu, ale jestliže se vám přihodí újma na zdraví v souvislosti s autonehodou, pak se odškodnění uplatňuje hlavně z povinného ručení podle nového Občanského zákoníku a také podle Metodiky Nejvyššího soudu. Jestliže vás polévá horko již jen z přečtení těchto pár řádek a v nedávné době jste byli právě účastníky autonehody, kterou jste nezavinili a máte pochybnosti o plnění náhrady, obraťte se na naši bezplatnou právní poradnu on-line.

klauzule paragraf

V případě újmy na zdraví vám poskytneme b e z p l a t n o u pomoc, protože víme a z našich zkušeností můžeme potvrdit, že až s naší pomocí klienti dosáhli na mnohem vyšší nároky při náhradě škody. Jestliže jste se nikdy nesetkali se soudy, paragrafy, ani nemůžete znát a nikdo to po vás nemůže chtít, přesná znění zákonů a postupy, jak dosáhnout na své nároky.

Proto tu jsme my, abychom vám pomohli domoci se svých práv a nároků.

socha spravedlnosti

Z referencí našich klientů se můžete přesvědčit, že nemluvíme do větru. Spolupracujeme s profesionály a s odborníky na slovo vzatými, kteří se nezaleknou paragrafů, naopak jsou s nimi v neustálém styku!

Naše profesní zkušenosti rádi zkonzultujeme při projednávání vašich nároků na odškodnění.

Už na víc nečekejte a zavolejte nám na bezplatnou telefonní linku anebo nám zanechte on-line vzkaz na naší webové stránce.