Foran

Kouzelník pro děti

Malé děti si vždy přejí překvapení v podobě narozeninové oslavy. Na té by neměla chybět celá rodina, kamarádi a hromada dárků, které budete postupně rozbalovat. Pokud však tyto narozeninové party, jsou už ohrané a děti moc nebaví, tak jí letos oživte a objednejte na narozeninovou oslavu kouzelníka. Ten tuto oslavu zaručeně oživí a rozveselí jak malé děti, tak dospělé.

kouzelník (9)

Kouzelník Praha, je léty prověřený machr, který dokáže malé i velké kouzla a nadchne celé obecenstvo. Díky kouzelníkovi si budete moct také odpočinout a konečně se na Vás nebudou lepit celý den děti. Po příchodu totiž všichni poběží rovnou za kouzelníkem a vy budete mít tak čas si popovídat se sousedy, rodinou a všemi ostatními hosty. Navíc kouzelník vytváří zvířátka z balónků a tak si budou moct odnést každý svojí trofej. Vždy se snaží také kouzelník zapojit děti do jeho kouzel a triků a přimět je pozornosti při prováděných trikách. Zkušenosti má také s moderováním, a pokud budete chtít, není problém si objednat i doprovodný program.

kouzelník (10)

Samozřejmostí je, že kouzelník nevystupuje pouze pro děti, ale i pro dospělé. Velmi často si ho lidé objednávají na nevšední akce a příležitosti. Tudíž vystupuje na svatbách, firemních večírcích, ale také na rozlučce se svobodou, nebo na slavnostech města. Pokud si myslíte, že je kouzelník spíše věc pro děti, tak jste na omylu. Největší kouzelníci Světa totiž kouzlili hlavně pro dospělé publikum a mají tak zkušenosti s propracovanými kouzli a iluzemi. Samozřejmostí je také zapojení dospělých do kouzel. To zvedne náladu celého kolektivu a všichni se dobře pobaví a užijí si zábavu. Navíc si odnesete spoustu vzpomínek a zážitků, které by bez kouzelníka nebyly.

Jestliže ty pořádáte oslavu pro děti, nebo máte jinou nevšední příležitost, tak si objednejte kouzelníka. Ten zaručeně zvedne náladu a také si odnesete spoustu zážitků.