Foran

Podnikání bez neúspěchu?

Podnikat je sen téměř každého. Být svým pánem. Další motivací k podnikání jsou celosvětoví milionáři, kteří zbohatli právě díky podnikání. Uspět na širokém a otevřeném trhu není jednoduché. Nápad, šikovnost a trochu štěstíčka je recept na úspěch v podnikání.

Začátky nejsou nikdy jednoduché. To se týká úplně všeho. Člověk se může na ledasco připravit, edukovat se. Realita je pak ale tvrdý náraz. U podnikání jsou začátky ještě krutější. Být svým vlastním pánem a zisk variabilní pracovní doby je zajímavé lákadlo. Opustit jistou práci, vzdát se zaručeného měsíčního peněžního příjmu je pro někoho příliš veliký risk.

společnost

Noční můra v podobě investování veškerých financí do začátku děsí kde koho. Člověk vše vsadí na jednu kartu, aniž by měl jistotu výhry. Tomu lze v dnešní pokročilé době předejít. Místo toho abyste vložili vaše investice do začátku vrtkavého podnikání, použijte částku chytřeji. Zakupte si společnost již připravenou k podnikání.

počítání na kalkulačce

Firma Companies & Offices nabízí prodej ready made společnosti. Jedná se o jedinou firmu v České republice nabízející takovou službu. Koupě je za opravdu nejlepší cenu na trhu. Cena je nízká a přátelská. Obnos tvoří necelých 10 tisíc včetně DPH. Za tuto peněžní částku získáte společnost připravenou na vaše podnikatelské nápady. S každým koupeným s.r.o. získáte navíc základní kapitál ve výši 18 tisíc korun.

Nemáte rádi byrokracii? Nevíte, jaké úřady oběhat? Jaké papíry vyplnit a zařídit? S koupí vám všechny tyto starosti odpadnou. Společnost je již registrovaná v obchodním rejstříku a připravená na zahájení podnikání. Je zapsaná jako volná živnost. Jedná se o výrobu, obchod nebo službu dle přílohy v živnostenském zákoně.

Koupí si ušetříte spoustu cenného času i financí. Na jejich webových stránkách naleznete aktuální seznam volných firem k prodeji. Po výběru vaší vysněné firmy na stejném místě vytvoříte nezávaznou poptávku pomocí online formuláře. Pak už se jen zkontaktujete s firmou.