Foran

Zvolte toho správného zubaře pro vás

Chrup je korunou našeho vzhledu, definuje naši identitu a ukazuje, jak o sebe dbáme. Krásný úsměv dokáže dělat divy. Chrup také ovlivňuje kvalitu našeho života. Dentální problémy jsou nejen bolestivé, ale znemožňují nám přijímat potraviny, které jsou k životu prostě stěžejní. V péči o chrup je tedy podstatná prevence. Nejen ústní hygiena, která je zásadní pro chrup, ale hlavně pravidelné prohlídky u dentisty, který dokáže přijít na problém v počátku a rychle ho vyřešit.

zubní ordinace

Správný zubař by měl být schopen provést svého pacienta instruktáží ohledně správné ústní hygieny, která je pro chrup stěžejní a dokáže zuby udržet v dobré kondici. Také by vám měl udělat rentgeny, aby viděl i okem neviditelné problémy a samozřejmě musí být schopen odhalit všechny zubní nedostatky a nejlépe je bezbolestně vyřešit. Hlavní podstata správného zubaře je objevení onemocnění již v počátcích, vyřešení problému a zamezení tak i možné ztráty postiženého zubu. Důležitá jsou i pravidelná školení zubařů, jelikož se medicína neustále posouvá kupředu, je třeba se vzdělávat a využívat moderní metody a technologie.

RTG zubů

O důležitosti zubaře se ani nemusí diskutovat, v dnešní době je ale problém spíše opačný. Je nedostatek dentistů a ty co ordinují už nepřijímají nové pacienty. Také patříte mezi jedince, kteří stále bezvýsledně hledají toho správného zubaře? Mám pro vás řešení. 2Kdent centrum nabírá nové pacienty! Nabízí dokonce dva zubaře v Liberci 2kdent.cz, kteří jsou plně kvalifikování a musí se pravidelně vzdělávat. Nejen, že získáte svého zubaře, ale budete mít možnost vyřešit všechny dentální záležitosti na jednom místě. Jedná se totiž o centrum, kde jsou odborníci ve svých oborech, najdete tu tak nejen svého zubaře, ale třeba i dentálního hygienika.

Zubaři v tomto centru nabízí precizní služby veškerého druhu. Provedou vám endodontické vyšetření, ošetří vám citlivé krčky, provedou protetické práce, vyplní zuby, vytvoří zubní implantáty a provedou extrakci zubů moudrosti. Nemusíte se tedy obávat, že váš problém tito lékaři nevyřeší, nebo vás budou posílat do různých ordinacích po celém Liberci. Od vysněných zubů vás jen dělí formulář pro rezervaci schůzky!