Foran

Svíčka, která má pozitivní vliv na vaše zdraví

Některé aspekty hrají v našich životech docela zásadní roli. Ačkoliv si to mnohdy neuvědomujeme a bereme je jako samozřejmost. Patří k nim pochopitelně také vůně a vizuální vjemy. Jednou z barev, která pozitivně působí především na naši psychiku, je fialová. Tato barva podle přírodních léčitelů i ezoteriků dokonce zlepšuje stav lidí trpících depresemi či úzkostlivými stavy. Je to velice zajímavé, ale dokonce má pozitivní vliv v boji proti lupům nebo vypadávání vlasů.

svíčka fialová

  • Každá barva může být také spojená s dalšími vjemy.
  • A těmi jsou vůně.

Vše tedy souvisí se vším a je zapotřebí využít každou možnost na zkvalitnění života.

Za levandulí není třeba jezdit až do Provence

Mnoha lidem se v souvislosti s fialovou barvou vybaví levandulová pole ve francouzské Provence. Dobrou zprávou je, že si můžeme vytvořit takovou atmosféru i bez dlouhé cesty do Francie.

  • Jednou z možností jsou levandulové svíčky, které se postarají o dokonalou atmosféru.
  • Není to totiž obyčejná fialová svíčka, ale je to mnohem víc.

Tato svíčka je vytvořena tak, že na první pohled málem nepoznáte, že se nejedná o skutečnou bylinku, která k nám připutovala z Provence. Levandulové svíčky budou krásnou dekorací pro váš domov i možností, jak zharmonizovat svou psychiku. A to je v dnešní době velice důležité. Doba na nás klade vysoké nároky a my musíme každodenně zvládnout mnoho úkolů a vyřešit spoustu problémů.

svíčka z levandule

  • Je tedy nutné najít si něco, co nám pomůže získat zpět ztracenou energii.
  • Začít tím, že si k tomu vytvoříte vhodné, a především uklidňující prostředí, je dobrou volbou.

Levandulové svíčky mohou najít své místo v kuchyni, v ložnici i v předsíni. Místem, kde by ale rozhodně neměly chybět, je koupelna. Tady totiž působí doslova magicky. Ve spojení s krásnou levandulovou vůní si ze své koupelny vytvoříte skutečnou oázu klidu a pohody.