Foran

Co by nemělo chybět ve vašem šatníku?

Móda se hodně rychle mění. Sem tam mě mrzí, že si koupím nějaký pěkný kousek a za pár měsíců už není in.  Avšak každý chceme vypadat dobře, něco to stojí.

Líbí se mi, že každý člověk má svůj jedinečný styl, že jsme všichni jak přes kopírák. Někdo má spíše obyčejnější styl, nechce nijak vynikat a cítí si v tom nejlíp, což je samozřejmě důležitý. Jiný zase trošku odvážnější, nebojí se vynikat a jak se, tak říká, bývá rád středem pozornosti. Jsou to většinou sebevědomější lidé, což bohužel v Česku se sebevědomím bojuje mnoho lidí. Hlavní je neřešit, co si říkají ostatní a nosit to, co se vám líbí a v čem se cítíte komfortně vy, ne oni.

Klobouk

Co dělat, když nemůžete najít váš osobní styl? Já osobně často outfity hledám na internetu a inspiruji se.

Obchod

Určitě jsou základní kousky, které by měla mít v šatníku každá žena. Tady je pár tipů:

  1. Bílá košile – můžete ji využít jak na společenskou akci, tak i ležérně jde krásně zkombinovat.
  2. Černé skinny džíny – skinny džíny se sice v poslední době nosí minimálně. Každopádně si myslím, že černé upnuté džíny se vám budou hodit taktéž na skoro každou událost. Dají se krásně zkombinovat. Nemáte zrovna dnes náladu na módu, vezmete si skinny džíny, mikinu a můžete jít.
  3. Černé triko, celkově basic trika, které lze kombinovat.
  4. Bílé tenisky – ty vypadají vždycky úžasně (pokud jsou teda čisté :-D). Když se řekne jaro, představím si vždy zářivě bílé tenisky a sluníčko.
  5. Samozřejmě nesmí chybět koženka či džínová bunda. To jsou takové klasiky, hlavně teda koženka. Můžete je zkombinovat k ležérnějšímu stylu, k teplákům nebo riflím a teniskám. Ale zároveň také k šatičkám či k sukni.
  6. Hodně často slýchávám, že klobouk často dokáže přenést náš outfit na vyšší level. Já osobně nejsem milovník klobouků, ale třeba někdo z vás ano.

Nebojte se experimentovat! Neřešte, co si myslí ostatní.