Foran

Co vám v šatníku rozhodně nesmí chybět?

Vše se odvíjí od dobře padnoucího prádla

Podprsenka, která vám dokonale padne, by měla být součástí šatníků každé ženy a dívky. Jestliže vyberete dokonalý outfit, ale spodní prádlo vám nebude dobře sedět, pak celkový dojem nikdy nebude perfektní. V podprsence správné velikosti se budete cítit nejen velmi žensky a sexy, ale rovněž pohodlně, neboť vás nikde nebude nic tlačit. Vybrat vhodnou podprsenku právě pro váš typ postavy může být někdy opravdu oříšek, proto neváhejte a navštivte specializované obchody, kde vám personál pomůže s výběrem.

věšák s páskem

Slušivé šaty

Jak je již předestřeno v úvodu článku, módní trendy každý rok udávají nové styly oblečení, které jsou danou sezónu v kurzu. Avšak koktejlové šaty Mladá móda by měla vlastnit každá žena. Proč zrovna tento typ šatů? Důvodů je hned několik. Takovéto šaty se hodí jak na denní nošení do práce či školy, tak na večerní události. Jsou tedy naprosto univerzálním kusem oblečení, které má velmi široké využití. Při výběru dbejte na to, aby střih lichotil vašemu typu postavy. Rovněž je velmi důležité, aby šaty nebyly příliš krátké.

Jakou barvu zvolíte záleží samozřejmě především na vašich preferencích. Mějte na paměti, že jednodušší a minimalističtější kousky se lépe kombinují. Na léto a jaro se však hodí také šaty s nejrůznějšími vzory, které můžete doplnit například jednobarevným kabátem nebo džínovou bundou.

letní šaty

Doplňky, které vše podtrhnou

Ve vašem šatníků by mělo být rovněž několik šperků, kabelek a dalších doplňků, které váš outfit skvěle dotvoří. Navíc díky nim bude vaše oblečení působit mnohem víc osobitěji. Mezi stálice se v této oblasti řadí jednoduché kruhové náušnice nebo rovněž perly, které se hodí na večerní společenské události. Ve vaší skříni či šatně by taktéž nemělo chybět takzvané “psaníčko”, což je malá večerní kabelka. Tento typ kabelky je velmi módní, takže rozhodně neuděláte chybu, pokud si pořídíte dražší a kvalitnější kousek.