Foran

Znátenejlepší sluchátka?

Trh je nyní přeplněný obrovským množstvím modelů od různých firem. Orientovat se v tom a přitom si vybrat ty pravá sluchátka co by nám padla, dá někdy opravdu zabrat. Připravili jsme proto jednoduchý přehled těch nejlepších.
růžová sluchátka
Beats by Dr. Dre Studio Wireless
Výrobek firmy Beats. Jedná se o model bez drátů s technologií Bluetooth, která zajišťuje jejich ozvučení. Jsou masivní s váhou 260 gramů. Jsou také vybavena technologií (Adaptive Noise Canceling), která umožní aktivně rušit hluk přicházející z okolí. K tomuto modelu dostáváte i příslušenství – nabíječka, pouzdro, redukce, USB kabel, Remote Talk kabel a audio kabel.
Beyerdynamic T51P
Velmi komfortní sluchátka. Ergonomický, nemasivní vzhled spolu s náušníky, které mají paměťovou pěnu (polstrování) a měkká kůže syntetického původu. Obsahují technologii Tesla Sound pro kvalitní poslech. Navíc získáte i redukci 6,3 mm. 
Sony XBA-H1
Jedná se o špuntový model s váhou jen 6 gramů. Působí nenápadným dojmem a mají malé rozměry. Technologie Balanced Armature, která je součástí reproduktorů, umožňuje nerušeně poslouchat hudbu na místech, která nepatří zrovna mezi ty nejtišší.
sluchátka s V
JBL Reflect Bluetooth
Špuntový model se stylovým vzhledem. Na rozdíl od předchozího typu (Sony XBA-H1) je tento bezdrátový, což vyplívá i z jeho názvu. Musíte mít bezdrátový A2DP protokol v mobilu, protože zajišťuje jejich bezproblémové připojení. Sluchátka mají na sobě umístěné magnety, takže při ukončení poslechu je pouze přiložíte k sobě a necháte viset na vašem krku. Kabel v noci svítí. Naušníky, dobře pasují do uší a nehrozí jejich vypadnutí při aktivním pohybu.
V-Moda Crossfade M-100
Ihned upoutají svým originálním zpracováním s náušníky, která mají tvar šestiúhelníku. Konstrukce je pevná a jen tak ji něco nepoloží. Zvuk je hluboký, čistý a bez zkreslení. Najdete u nich i integrovaný mikrofon.